Produkty s novodobou optimalizací výživy bez kompromisů

Vysoce kvalitní výživa není jen doplňkem moderní stravy. Naše výživové doplňky a produkty jsou přínosem k holistickému, zdravému životnímu stylu tak, aby pomáhaly předcházet onemocněním. Naše výživové doplňky obsahují nejen nejčastější a pro tělo potřebné aktivní látky jako jsou vitamíny a minerály. Obsahují také přírodní látky, jejichž působení na naše zdraví mnoho lidí nezná, jsou však publikovány v mnoha vědeckých studiích – např. Pycnogenol® získaný z extraktu z kůry borovic.

Při vývoji nového produktu neděláme kompromisy: Zpracovávají se jen nejkvalitnější suroviny se stálou kontrolou počínaje prvními testy až po konečnou fázi, kdy produkt najde spotřebitele. Je samozřejmostí, že produkty Berry.En procházejí mikrobiologickými kontrolami a testy stability, čímž se důsledně garantuje trvale vysoká kvalita našich produktů.

Berry.En - vysoce kvalitní výživa

Koncept vysoce kvalitní výživy (Premium Nutrition) ve firmě Berry.En umožňuje mnoha lidem optimalizovat jejich každodenní výživu jednoduše a efektivně díky špičkové kvalitě produktů a přírodním látkám v nich se nacházejících. Firma Berry.En využívá poznatky ve výzkumu a technologiích, ve spolupráci se specialisty pro výživu. Vyvinula nadstandardní výživové doplňky s maximálním využitím působení nutričních látek obsažených v bobulovinách, v ovoci, v rostlinách a v různých dalších extraktech. Díky našemu propracovanému managementu kvality a její kontroly, jsme včas schopni zjistit i malé odchylky jednotlivých přísad od jejich požadované kvality. Atraktivita Berry.En produktů tkví v jejich funkčnosti, exkluzivitě a jedinečné chuti.

VÝVOJ BERRY.EN

Od přírody ke spotřebiteli

Tak, jako příroda vytváří své nejúžasnější plody z drobných buněk, malé regionální specifika často přerostou do trendů velkých rozměrů. Úkolem Berry.En je včas podchytit tyto trendy a vytvořit propojení mezi vstupními látkami z přírody a konečnými spotřebiteli. Výsledkem je vývoj inovativních produktů z ovoce, bobulovin, rostlin a dalších extraktů na základě jednoznačných výzkumů a špičkových technologií. Ve spojení s uživatelsky oblíbeným balením v kapsách, firma Berry.En zpřístupňuje vysoce kvalitní produkty výživy nadšené a stále se zvětšující skupině spotřebitelů, kteří dbají o svou výživu. Je to komplexní a důležitá úloha, to si v plném rozsahu uvědomujeme a tuto výzvu přijímáme.

NEUPRAVOVANÉ (RAW) LÁTKY

Vždy nejvyšší kvalita

Ovoce, bobuloviny, rostliny a další přírodní složky jsou do produktů vybírány podle přísných norem kvality a jsou zpracovávány šetrnými, ekologickými technologiemi. Při výrobě těchto nadstandardních výživových doplňků nic není ponecháno náhodě. Na základě dohod s našimi partnery máme celosvětově zajištěn pravidelný a nepřetržitý přísun vstupních surovin. Tím minimalizujeme jakákoliv rizika spojená s případným kolísáním kvality a množstvím původních surovin.

 

 

ALOE™

Koncentrát z aloe vera, vitamín E, broskvová příchuť

  • ochrana buněk před oxidací
  • doplnění energie
  • zvýšení vitality

AKTIV™

Hydrolyzovaný kolagen,
vitamín C, příchuť mango a grep

  • regenerace kloubů a chrupavky
  • vysoký obsah bílkovin

B.EN™

Kofein, vitamíny C, B6 a B12, niacin, cholin, příchuť ledová káva

  • podpora fyzického a duševního výkonu
  • doplnění energie