Nové přístupy v myšlení

Jednoznačný účinek, praktický a působivý design našich produktů a samozřejmě jejich složení, znásobené cíleným přístupem k životu vytváří nové příležitosti. Cílem je nejen dělat něco pro své zdraví a dobrý pocit, ale i zdokonalovat se a zlepšovat kvalitu života. Naše produkty zná a pravidelně užívá na celém světě mnoho lidí, podporují tím své zdraví a zdravou výživu ve snaze optimalizovat svoji výživu a péči o pleť.

Společnost

Naším základním krédem je myslet a jednat uváženě s cílem dlouhodobé perspektivy. I to je jeden z důvodů, proč naše každodenní cesta vede přímo k našim zákazníkům a partnerům. Pracujeme na tom, abychom byli jednou z nejpřednějších společností v našem odvětví. Přistupujeme k sobě kriticky s cílem stále se zdokonalovat i v období našich úspěchů. A to tak, abychom dokázali garantovat vynikající zákaznický servis nejen dnes, ale i do budoucna. Základem naší filozofie v podnikání jsou důvěra a spolehlivé vztahy s našimi partnery.

Stabilita jako cesta do budoucnosti

Zatímco globalizace svět stále více komplikuje, lidé změnili své postoje. Když se výrobní firmy stěhují do zemí s nižšími náklady, ne vždy se dostaví očekávané benefity, pokud se na takovou změnu podíváme jako na celek. V budoucnu bude stále důležitější vytvořit a zajistit celý výrobní proces na principech stability, udržitelnosti a ochrany životního prostředí.

Na pulsu doby

Berry.En s centrálou v Německu má všechny předpoklady adaptovat se rychle a flexibilně na požadavky mezinárodního, měnícího se trhu se současným naplňováním potřeb zákazníků a partnerů. Soustavné zkvalitňování a rozšiřování nabídky našich produktů, orientace na pokrokové strategie a hledání nových trendů jsou základní úkoly společnosti. Berry.En stojí na pevných základech s cílem udržet si a stále zvětšovat úspěch firmy na trhu.

 

YUMI™

Extrakt z mořské řasy Fucus vesiculosus, limetková příchuť

  • podpora imunity
  • detox organismu
  • příznivé účinky fucoidanu

AKTIV™

Hydrolyzovaný kolagen,
vitamín C, příchuť mango a grep

  • regenerace kloubů a chrupavky
  • vysoký obsah bílkovin

PULZ™

Polyfenoly, vitamín E, thiamin, kyselina listová, pomerančová příchuť

  • podpora srdce a cév
  • zvýšení vitality