Výživové gely

Bobulovité ovoce – zdroj vitamínů a minerálních látek

Víte, proč specialisté doporučují jíst bobulovité ovoce v nějaké formě každý den? V čem je vám prospěšné a jak zlepšuje vaše zdraví?

Přínosy bobulovitého ovoce

Bobulovité ovoce obsahuje velké množství vitamínů a minerálních látek, které jsou nezbytné pro celou řadu důležitých procesů v našem těle. Jejich nedostatek může mít vážné následky, a proto se vyplatí je doplňovat. Naše tělo si jich však samo dokáže vyrobit jen velmi malé množství.

Nejlepší cestou k tomu, jak tělu dodat vitamíny a minerály, je samozřejmě pestrá strava. Ovoce a zelenina však bohužel vlivem používání pesticidů a vyčerpané půdy neobsahuje plnohodnotné živiny. Proto se vyplatí doplňovat vitaminy a minerály i dalšími způsoby. Například přirozenými výživovými doplňky.

Zásadní je vyvážené složení

Nejvhodnější jsou přírodní vitamíny a minerály, které tělo rádo přijímá a také snadno vstřebává. Některé vitamíny a minerály se umí vstřebávat a působit jen jako komplex a proto je důležité sledovat vyvážené složení produktu pro jeho synergický účinek.

Nejvhodnější jsou přírodní zdroje

Bobuloviny jsou přírodním zdrojem vitamínů a minerálních látek. Mají minimum kalorií a působí na tělo velmi blahodárně. Také tělu přinášejí přírodní antioxidanty, které neutralizují volné radikály a chrání tak buňky před poškozením, snižují oxidační stres a pomáhají s vylučováním těžkých kovů.

Čistě přírodní zdroj vitamínů a minerálů ve vyváženém složení obsahuje výrobek Berry. Je složen z acaí, Aloe vera, aronie, borůvek, ostružin, granátového jablka, zeleného čaje, malin, bezinek, švestek, rooibosu, rakytníku úzkolistého a extraktu z jader hroznového vína.

Každý produkt eBerryen obsahuje 95 % ovoce. Moderní forma chutného gelu pak zvyšuje vstřebatelnost čistě přírodních látek.

Naše výrobky s obsahem bobulovin: