Výživové gely

Fucoidan v mořských řasách pomáhá při čištění organismu

Mořské řasy: vitamínová bomba 7000 m pod hladinou

Moře prospívá našemu zdraví po mnoha stránkách. I moudrý Středoevropan to dobře ví a hledá cesty, jak z „darů moře“ čerpat to nejlepší. K největším pokladům přitom rozhodně patří mořské řasy. Mimořádné zásobárny vitamínů a minerálů, kterým se málokterý přírodní zdroj vyrovná.

15x více minerálních látek než zelenina

Mořské řasy patří k výživově nejhodnotnějším potravinám na planetě a počítáme je mezi superpotraviny. Jejich kořeny se nalézají často až 7000 metrů pod mořskou hladinou, na dně oceánu. V půdě, která je považována za nejúrodnější na světě.

Jsou pomalu rostoucí zeleninou, plnou bílkovin a uhlovodanů, které můžeme lehce strávit a dobře využít. Obsahují až 15 krát více minerálních látek než naše běžná zelenina. Důležitý je v nich především chrom, zinek, hořčík a sodík. Také mají 10 krát více vápníku než kravské mléko. Dokážou neutralizovat v organismu kyseliny z moderní rafinované stravy. Rozpouští tuky a hleny a pomáhají snižovat hladinu škodlivého cholesterolu.

Všestranná podpora léčby

Mořská řasa je účinná jako doplňková léčba u vysokého počtu nemocí a doporučuje se zejména u civilizačních onemocnění. Umí podpořit regeneraci a urychlit proces uzdravení. Čistí například organismus od toxických látek a radioaktivity. Také je vynikajícím zdrojem organického jódu a dalších stopových prvků, Jejich spotřebu nám přitom v moderním hektickém životním tempu jen těžko dodá obyčejná strava, pokud se její přípravě systematicky nevěnujeme. Z tohoto pohledu je mořská řasa jakousi konzervou – bohatou zásobárnou živin, které nám prospívají bez ohledu na věk.

Díky alkalickým vlastnostem také pomáhá v organismu čistit krev a její vysoký obsah jódu stimuluje činnost štítné žlázy,. Ta nám mimo jiné dovoluje zhubnout, pokud to potřebujeme.

Fucoidan - klíčová látka

K podpoře imunity lidé využívají několik druhů mořských řas, z nichž nejznámější jsou například wakame, hijiki nebo kombu. Na eberryen.cz nabízíme produkty obsahující jedinečnou řasu fucus vesiculosus s účinnou látkou fucoidan. Dodává organismu energii a výrazně posiluje jeho imunitu.

Vašemu zdraví i peněžence se vyplatí věnovat pozornost tomu, od koho produkty z mořských řas nakupujete. Zkontrolujte si vždy, že jste si vybrali produkt vyrobený a certifikovaný v EU, Abyste nakoupili vždy nejvyšší kvalitu a objednali u prodejce, který vám může zaručit původ svého zboží příslušným certifikátem.

  • Pro dlouhodobou podporu imunitního systému
  • Při nedostatku energie
  • Při nedostatku čerstvých vitaminů
  • Podpora detoxikace organismu

Naše výrobky s obsahem fucoidanu: