Výživové gely

Pycnogenol®

Pycnogenol® je přírodní extrakt z kůry francouzské pinie (Pinus pinaster Aiton subsp. atlantica). Vyskytuje se v přímořských borovicích na pobřeží jihozápadní Francie. Tento druh borovice je velmi odolný vůči klimatickým vlivům, proto se cenné rostlinné látky v kůře mohou v průběhu let vyvíjet a koncentrovat.

Vědecké studie a klinické testy potvrdily jeho účinnost

Pycnogenol® představuje ideální, přírodou vytvořené vyvážené porce velmi prospěšných látek. Výtažek z borovicové kůry patří k nejúčinnějším přírodním antioxidantům s éterickou vůní připomínající pryskyřici a smrkové jehličí. Je jednou z nejčastěji zkoumaných surovin na trhu přírodních produktů. Velmi mnoho vědeckých studií a klinických testů během posledních 40 let potvrdily jeho účinnost.

Může zpomalit proces stárnutí

Pycnogenol® intenzívně působí při ochraně před škodlivými vlivy životního prostředí a může také zpomalit proces stárnutí. Jedním z důvodů předčasného stárnutí je působení tzv. „volných radikálů“. Jako součást zdravého životního stylu pozitivně působí na srdce a cévy.

Výhodou Pycnogenolu® je jeho struktura. Skládá se současně z malých i velkých molekul, což umožňuje schopnost proniknout i do vnitřku buněk. Látky obsažené v extraktu tak mohou působit přímo na buněčné úrovni. Velké molekuly pak působí v krevním řečišti.

První gel na světě s Pycnogenolem®

Na eberryen.cz najdete první gel na světě obsahující Pycnogenol®. Gel, který obsahuje několik klíčových ingrediencí v jedné dávce: Pycnogenol®, Resveratrol, Thiamin, vitamín E a kyselinu listovou.

Doplňky výživy eBerryen neobsahují žádné přidané umělé příchutě, barviva, sladidla ani konzervanty. Mají praktické balení a výbornou přirozenou chuť.

Využití:

  • Pozitivně působí na srdce a cévy
  • Zvyšuje svalovou sílu a výkonnost

Naše výrobky s obsahem Pycnogenolu®: